Як шукати зерновози серед "своїх"

Внеси до системи номери телефонів своїх партнерів, та Zernovoz.ua потурбується, щоб саме вони отримали твоє замовлення

Ця функція сайту Zernovoz.ua призначена для тих, хто бажає працювати зі своїм списком перевірених перевізників. Це хороший помічник для людей, які щодня займаються пошуками зерновозів: вантажовласників, диспетчерів.

Більше не потрібно обдзвонювати всі наявні номери водіїв задля пошуку вільних зерновозів. За тебе це зробить система, відправивши приватні повідомлення в чат-бот Telegram або Viber кожному перевізнику з твого списку. Тобі треба лише один раз внести їхні контакти, і система надалі буде працювати в першу чергу з ними.

Як шукати зерновози серед "своїх":

  • для платних і зареєстрованих користувачів сайту Zernovoz.ua доступна форма додавання вантажу. Заповни її та натисни "Продовжити";

Форма додавання замовлення на перевезення на сервісі Zernovoz.ua
  • пропусти перелік вільних зерновозів - користувачів сайту Zernovoz.ua і натисни "Шукати далі";
Форма підбору зерновозів серед вільних перевізників Zernovoz.ua
  • відзнач "Ваші партнери". В поле, що з'явилося, введи номери телефонів "своїх" перевізників - максимум 10. Розпізнавши контакти (вони засвітяться зеленим), система відправить адресатам повідомлення з пропозиціями взяти твоє замовлення;

  • якщо не хочеш, щоб система ще комусь пропонувала твоє замовлення, або щоб воно було опубліковано на дошці оголошень, два останні пункти повинні бути відключені. Тисни "Шукати".

Форма підбору зерновозів та пошуку перевізників на Zernovoz.ua

Ти також можеш шукати зерновози серед наших перевірених перевізників без публікації оголошення або опублікувати свою пропозицію на дошці оголошень.

 Щоб отримувати результати опитувань на телефон, підключи наш чат-бот Telegram або Viber.

Шукай зерновози серед своїх партнерів

Купи підписку на Zernovoz.ua і вже сьогодні створи особистий список контактів

на нашому сервісі