Як знайти зерновози без публікації пропозиції у відкритому доступі

Сервіс Zernovoz.ua дозволяє вантажовласникам зберігати конфіденційність і підбирати надійних перевізників без публікації пропозиції на дошці оголошень

Розміщення пропозиції на перевезення зерна на дошці оголошень - не обов'язкова умова для швидкого пошуку надійних перевізників. Чат-бот Zernovoz.ua шукає вантажівки індивідуально під кожне замовлення.

Тобі лише потрібно вказати, звідкіля й куди везти вантаж, а сервіс самостійно опитає перевірених перевізників Zernovoz.ua. Повідомлення з результатами ти отримаєш в чат-бот Telegram або Viber. Якщо ти ще не підключив чат-бот - помічник в перевезенні зернових, зв'язатися із зацікавленими водіями тобі допоможе наш менеджер.

Щоб знайти зерновоз конфіденційно:

  •  для платних і зареєстрованих користувачів сайту Zernovoz.ua доступна форма додавання вантажуЗаповни її та натисни "Продовжити";

Форма додавання замовлення на перевезення на сервісі Zernovoz.ua

  • якщо є вільні зерновози, система запропонує їх перелік. Уважно вивчи параметри машин, де вони знаходяться і на яких умовах готові взятися за роботу. Біля перевізника, що зацікавив, тисни "Вибрати";

  • якщо жодна із запропонованих машин тобі не підходить, тисни "Шукати далі";

Форма підбору зерновозів серед вільних перевізників Zernovoz.ua
  • познач пункт "Перевірені перевізники Zernovoz.ua" і натисни "Шукати". Система розішле водіям повідомлення в чат-бот з пропозиціями взяти твоє замовлення.

Форма пошуку перевізників на сервісі Zernovoz.ua

Ти також можеш шукати зерновози серед "своїх" перевізників без публікації оголошення у відкритому доступі або опублікувати свою пропозицію на дошці оголошень.

 Щоб отримувати контакти зацікавлених перевізників на телефон і зв'язуватися з ними напряму, підключи наш чат-бот Telegram або Viber.

Шукай зерновози серед перевірених перевізників Zernovoz.ua

Купи підписку на Zernovoz.ua і вже сьогодні створи особистий список контактів на нашому сервісі